Hirdető:
Silver Islands
Pozíció:
Kereskedelmi eladó
Hirdetés feladása:
2017.02.28.
Kapcsolat:
elado.oraekszer@gmail.com

Cégünk egy 25 éve működő családi vállalkozás, amelynek jelenleg 6 üzlete van Magyarországon (Budapest: Árkád, ALLEE, KÖKI Terminál, Mammut, Győr Árkád, Pécs Árkád). Cégünk megbízhatóságát jelzi, a negyed századosos jubileumunk, illetve az óra és ékszerkereskedelemnek is meghatározó szereplői vagyunk.

Feladatok:

  • Vevők kiszolgálása, megtartása, törzsvásárlói kör kiépítése
  • Vevőkkel kapcsolatos reklamáció kezelése
  • Vevői igények felmérése, és továbbítása a tulajdonosi kör felé
  • Üzlet rendben és tisztán tartása
  • Rendelések megírás, és nyomon követése
  • Az üzlethez tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Érettségi iskolai végzettség
  • Vevőorientált gondolkodás
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs és probléma-megoldó készség
  • Rend és tisztaság szeretete
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny jelent:

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit mi adunk:

  • Jó csapat
  • Kellemes munka környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Család barát légkör, és beosztás

Önéletrajzokat várjuk a következő e-mail címre: elado.oraekszer@gmail.com , melyben kérjük tüntessék fel, hogy „ALLEE ELADÓ”.
A nagy létszámú beérkező pályázatok miatt csak azoknak a jelölteknek tudunk válaszolni, akik megfelelnek az elvárásoknak.

Hirdető:
Högl
Pozíció:
TELJES és RÉSZMUNKAIDŐS eladó
2017.01.09.
Kapcsolat:
zsanett.danyi@hoegl.com

Az osztrák, prémium minőségű lábbeliket gyártó Högl cég világszerte sikeresen terjeszkedik, ezért keres egy TELJES és egy RÉSZMUNKAIDŐS eladót az Allee centerben található üzletébe. Az eladó feladata a vásárlókkal való szakszerű és intenzív kacsolat kiépítése, a vevőkör hosszútávú megtartása és bővítése, a megfelelő márka- és termékbemutatás.

Elvárások:

  • Prémium/Luxus cipők vagy textíliák területén szerzett eladói tapasztalat
  • Kiváló tanácsadói képesség a vásárlók részére
  • Jó kommunikációs képesség, csapatszellem és a divat iránti érdeklődés
  • Idegen nyelv (német vagy angol) ismerete a nemzetközi vevőkör kiszolgálásakor előnyt jelent
  • Dinamikus, rugalmas és terhelhető vagy
  • Pozitív, kedves, az emberek felé nyitott, másokat tisztelő kommunikatív személyiséggel rendelkezel
  • A divat és trend iránt elkötelezett vagy
  • Idegennyelv-tudás előnyt jelent nálunk

Munkatársaink elkötelezettsége nagyban hozzájárul a HÖGL minőségi márkanév sikeréhez. Örülünk, hogy megismerhetjük!
Kérjük pályázatát, fényképes szakmai önéletrajzát magyar vagy angol nyelven az alábbi elérhetőségen jutassa el hozzánk:
Dányi Zsanett, Mail: zsanett.danyi@hoegl.com

Hirdető:
HEAVY TOOLS
Pozíció:
ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS
2016.12.19.
Kapcsolat:
allee@heavytools.com

  • Kereskedelmi tapasztalatod megvan (min. 2 éves)
  • Az üzlet működéséből eredő feladatok ellátása vezetői utasítás alapján nem okoz problémát
  • Pénztárkezelés, pénzkezelési tapasztalatod van
  • Vevőorintált szemlélet, csapatszellem jellemez

Ha elvárásainknak megfelelsz és szeretnél nálunk dolgozni, fényképes önéletrajzod küld el az allee@heavytools.com email címre, a tárgy rovatban feltüntetve: „BUDAPEST eladó” vagy személyesen az üzletben leadhatod.

Hirdető:
PROMOD
Pozíció:
DIVATTANÁCSADÓ
2016.11.10.
Kapcsolat:
allas@promod.fr

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A vásárlók udvarias kiszolgálása, értékesítés
  • Az üzlet működéséből eredő feladatok ellátása vezetői utasítás alapján

ELVÁSÁRAINK:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Pozitív, kedves, az emberek felé nyitott, másokat tisztelő, kommunikatív személyiség
  • Vevőorientált szemlélet és csapatszellem
  • Dinamikusság, rugalmasság, terhelhetőség
  • A divat szeretete, stílusérzék
  • Középfokú idegennyelv-tudás előny
  • Részmunkaidőben nálunk heti 20 -és 30 órában lehet dolgozni

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Allee

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésed és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, juttasd el hozzánk fényképes szakmai önéletrajzodat a munkaidő megjelölésével (rész vagy teljes munkaidő) az allas@promod.fr címre a tárgy rovatban feltüntetve: név + DT pl.: Példa Panna DT teljes

Hirdető:
Guru
Pozíció:
felszolgáló/pultos/konyhai dolgozó
2016.09.20.
Kapcsolat:
karrier@guru.hu

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő étteremlánc lelkes csapatában dolgozni?

Allee-ban működő Guru éttermünkbe felszolgálót/pultost/konyhai dolgozókat keresünk folyamatos meghallgatással.

Ha kitartó csapatjátékosnak tartod magad, aki szereti a kihívásokat, várjuk fényképes önéletrajzodat a karrier@guru.hu e-mail címre, vagy leadhatod éttermünkben.

Várunk csapatunkba!

Munkavégzés helye:

1117. Budapest, Allee Bevásárlóközpont

Hirdető:
JYSK
Pozíció:
Eladó
2016.09.02.
Kapcsolat:
www.jysk.hu weboldalon keresztül

Hogy miért csatlakozz hozzánk?

A JYSK egy szilárd lábakon álló cég, mely megjutalmazza a nehéz munkát és elismeri a kereskedelmi szemléletet. Vásárlóink értékelik szakértelmünket, segítőkészségünket és remek ajánlatainkat. A JYSK eladójaként Te örömmel biztosítod ezeket.

Milyen feladatokra kell számítanod nap, mint nap?

  • Az áruház alkalmazottainak első sorában állsz, kedvesen és jókedvűen.
  • Mindig köszönsz a vásárlónak és beszélgetsz velük, érdeklődő vagy szükségleteik iránt.
  • Maximálisan kielégíted a vásárlói igényeket, elégedetten távoznak, mert remek értékesítő vagy, a polcok tökéletesen fel vannak töltve és a termékek mindig elérhetőek, a helyes árral és jelzésekkel.
  • Fontos tagja vagy egy keményen dolgozó és energikus csapatnak, ahol Te magad is feltűröd az ingujjad és segítesz a kollégáidnak, minden munkaterületen, mint például: áruátvétel, takarítás és polcleigazítás.

Mi kell ahhoz, hogy nap mint nap sikereket érj el?

  • Számodra a vásárlók kiszolgálása, a kiemelkedő személyes szaktudás és az értékek kéz a kézben járnak.
  • Elérhető vagy a vásárlók és a kollégáid számára, mikor találkozol velük segítőkész vagy és rendelkezel a megfelelő szakértelemmel.
  • Nem aggódsz a vásárlók pénztárnál növekvő sora miatt, vagy amiatt, hogy ugyanakkor sokan várnak segítségedre az eladótérben is. Épp ellenkezőleg! Felvillanyoz a dinamika és a sokszínűség, amit ezek a helyzetek jelentenek a pozíciódban.
  • Élvezed az értékesítést, minden vásárlót egyénileg, külön kezelsz. Megpróbálsz kiegészítő termékeket ajánlani nekik, hogy minden igényüket kielégítsd.
  • Kereskedő vagy és csapatjátékos. Akkor zársz jó kedvvel egy napot, ha tudod, hogy a vásárlók elégedettek voltak és jól telt a kollégákkal a munkaidő.

Pozíció területei:

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Kereskedő / Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó

Kíváncsivá tettünk?

Ha a JYSK csapatának tagja akarsz lenni, küldd el szakmai önéletrajzodat a HR osztálynak, a jysk.hu weboldalon keresztül regisztrálva.

A jelentkezési határidő: 2016. szeptember 30.

A JYSK CSOPORT skandináv gyökerekkel rendelkezik: első üzlete Dániában nyílt meg 1979-ben. Ma több mint 2200 áruháza és 19000 alkalmazottja van 41 országban. Németországban és Ausztriában Dänisches Bettenlager az áruházak neve – a világ többi részén pedig JYSK. A JYSK CSOPORT célja, hogy a világ minden pontján jelen legyen, egy jó ajánlatot kínálva mindenkinek. A JYSK CSOPORT alapítója és tulajdonosa Lars Larsen, aki a Bolia.com, az IDEmøbler, az ILVA és még néhány más vállalat tulajdonosa is. A LARS LARSEN CSOPORT éves forgalma 3,1 milliárd euró

Értem Részletek