Állásajánlatok

2021 szeptember 17.

Eladó

Csatlakozz az Under Armour Csapatához!

Under Armour Allee márkaüzletünkbe keressük új eladó csapattagjainkat.

Feladatok:

  • Az eladó csapat tagjaként fő feladatod lesz a betérő érdeklődők/vásárlók barátságos, udvarias kiszolgálása és a velük való kapcsolattartás
  • A pénztárgép kezelése, részvétel az időszakos leltárak elkészítésében
  • Az üzlet rendjének felügyelete, az üzlet tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hatékony munkavégzés mind önállóan, mind csapatban
  • Kereskedelmi szemléletmód
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Egyéb juttatások:

  • Negyedéves és havi bónusz / mozgóbér
  • 6 havonta Under Armour munkaruha
  • Munkába járási támogatás
  • Dolgozói kedvezmények

Örömmel fogadjuk jelentkezésedet, ha magadat sportszeretőnek, lelkesnek, pozitív beállítottságúnak és gondolkodásúnak tartod, igényes vagy a saját munkádra, tudsz és szeretsz tanulni, fejlődni, csapatban dolgozni, de nem ijedsz meg a felelősségtől és az önálló munkától sem, szeretsz vevőkkel foglalkozni és szeretnél egy dinamikusan fejlődő és egyre népszerűbb prémium sportmárka üzletében eladóként dolgozni. Természetesen előnyt jelent - de nem elvárás - a hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Önéletrajzodat személyesen a boltban, illetve elektronikusan az info@bmmretail.hu email címre küldve tudod hozzánk eljuttatni!

2021 augusztus 9.

Eladó-szépségtanácsadó

The Body Shop márkaüzletünkbe keressük új csapattagunkat

Jelentkezz, ha:

  • mindig mosolyogsz a vásárlókra, mintha régi ismerősök lennétek
  • könnyedén teljesíted a boltod számára kijelölt eladási célokat
  • tenni akarással, precízen dolgozol
  • könnyen és szívesen tanulsz új dolgokat
  • vidám, udvarias, dinamikus és fáradhatatlan vagy
  • szeretnél többet megtudni a kozmetikumokról, sminkekről
  • könnyedén társalogsz angolul a vásárlókkal
  • rendelkezel szakmai tapasztalattal
  • közel állnak hozzád a The Body Shop által vallott értékek és célok

Előnyt jelent:

  • a The Body Shop márka és termékkörének, különleges alapanyagainak ismerete
  • elkötelezettség a márka értékei mellett
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • egyéb nyelvismeret
    Amit megtalálsz nálunk:
  • Dinamikus, inspiráló környezet
  • Kiváló csapat, jó hangulat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú, korrekt munkahely

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed és önéletrajzod a hr@thebodyshop.hu e-mail címen “Eladó-szépségtanácsadó [Allee]" tárggyal. Örömmel vesszük, ha írsz pár sort arról is, hogy miért szeretnél velünk dolgozni!

2021 május 14.

Értékesítő

A Swarovski üzleteiben a csapattagok ugyanúgy ragyognak mint a termékeink. Csatlakozzon csapatunkhoz mint értékesítő (heti 30 óra), ahol izgalmas és élvezetes munkába állhat.Mindezt a világ egyik ikonikus nemzetközi márkájánál.

A MUNAKÖR
Vásárlóinknak fog teljeskörű tanácsadást adni az értékesítési folyamat során, kimagasló vásárlói élményt teremtve. A betérőket vendégként fogadja az üzletbe. Részt vesz az üzlet arculati koncepciójának megvalósitásában, működteti a pénztárgépet, nyomonköveti a készletet.

KIKET VÁRUNK

  • Érzék és érdeklődés a divat világa iránt
  • Szenvedély a márka iránt
  • Korábbi kiskereskedelmi tapasztalat
  • Vásárló orientált hozzáállás és kitünő kommunikáció készség
  • Angol nyelvtudás kötelező, minden egyéb extra nyelvtudás előnyt jelent.
    A SWAROVSKIRÓL

Az új Swarovski egy Wonderlab, azaz egy csodalabor, ahol a varázslat és a tudomány találkozik.

A Swarovski egyetlen varázslatos eszme égisze alatt egyesíti a vállalat összes részegységét, előtérbe hozva a kristálymegmunkálási szakértelem új, varázslatos világát. Az 1895-ben, Ausztriában alapított vállalat tervezi, gyártja és értékesíti a világ legjobb minőségű kristályait, természetes drágaköveit, mesterséges Swarovski gyémántjait és cirkóniaköveit, ékszereit és kiegészítőit, illetve kristálytárgyait és otthoni kiegészítőit. A Swarovski Crystal Business mellett annak társvállalatai, a Swarovski Optik (optikai eszközök) és a Tyrolit (csiszolóanyagok) alkotják a Swarovski Csoportot.

A Swarovski-örökségnek mindig szerves részét képezte az emberek és a bolygó iránti felelősségvállalás. Ez ma a vállalat szilárd alapokon nyugvó fenntarthatósági programjában testesül meg a fiatalokra összpontosító oktatási programok és az olyan alapítványok révén, amelyek az emberi szerepvállalás népszerűsítését, valamint a természeti erőforrások megőrzését tűzték ki célul a pozitív társadalmi hatás elérése érdekében.