2018 május 15.

Eladó

Samsonite

Feladatok:
• Vásárlók segítőkész és udvarias kiszolgálása, tanácsadás és értékesítés
• Kasszakezelés
• Árukezelés és arculat kialakítása
• Bolti informatikai rendszerek használata

Elvárások:
• Kereskedelmi végzettség
• Vevőközpontúság
• Barátságos, mosolygós személyiség
• Rugalmasság
• Jó kommunikációs készség
• Csapatmunka

Amit kínálunk:
• Főállású munkaviszony
• Egy stabil cég által nyújtott stabil háttér
• Alapbér + jutalék
• Belső képzések
• Kihívás és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a szilvia.deakmark@samsonite.com címen lehet.

2018 május 14.

Eladó (ffi/nő)

A SIX és IAM üdvözöl Téged!

Divatos kiegészítők kínálata elérhető áron - ez a víziónk. Egy olyan vízió, melyet már 1990 óta sikeresen valósítunk meg. Sikeres márkáinkkal, a SIX és az I AM márkákkal és saját gyártmányainkkal a világ 53 országában, 20.500 értékesítési felületen vagyunk jelen. A beeline ezzel a divatos ékszerek és kiegészítők legnagyobb nemzetközi kínálója. 4.600 munkatársunk gondoskodik arról, hogy tevékenységünket további országokba és további értékesítési felületekre is kiterjeszthessük, valamint hogy divatos termékkínálatunkat folyamatosan bővíthessük. Szenvedély, felelősség és kölcsönösség jellemzi munkánkat.

Mindenek előtt azonban a siker. Folyamatosan növekszünk. Szeretnél részese lenni csapatunknak? Akkor Téged keresünk!

Budapest - munkaidő teljes és részmunkaidő, 20-30-40 órás munkahét

Feladatköröd:
• az üzlet dekorációjának és áruprezentációjának előírás szerinti kreativ megvalósítása
• vásárlók segítése, tanácsadás
• kasszázás

Profilod:
• kiskereskedelmi végzettség
• dekorálás és áruprezentáció szeretete
• segítőkész, nyitott, kreatív személyiség
• csapatjátékos

Marton Ágnes – agnes.marton@beeline-group.com

2018 május 17.

Teljes- illetve részmunkaidős munkatárs

Szívesen dolgoznál a Humanic csapatában?

Munkatársakat keresünk az Alleeban talalható üzletünkbe teljes illetve részmunkaidőbe való foglalkoztatással.

Ha rajongsz a divatért es a cipőkért, akkor küldd el az önéletrajzod a humanic-hu@lsag.com e-mail címre.