2020 július 9.

Részmunkaidős eladó

A Claire's részmunkaidős eladót keres

melinda.kiss@claires.com

2020 augusztus 5.

Infopultos és parkolóirodai munkatárs

A Budapest XI.kerületi ALLEE bevásárlóközpontban található Információs pultban és parkolóirodában történő munkavégzésre keressük új kollégánkat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:
Főbb feladatok, munkák:

  • vásárlók informálása, kérdések és panaszok kezelése (személyesen, e-mailen, telefonon) az Információs pultban
  • ügyfélszolgálat
  • ajándékkártya értékesítés, számlakészítés, adminisztráció vezetése az értékesítés kapcsán, valamint a bevásárlóközpont üzleteiből visszaérkező korábban beváltott vásárlási utalványok adminisztrálása
  • bejövő posta és munkavégzési engedélyek kezelése
  • csomagmegőrzői letétek kezelése
  • különböző marketingakciók segítése, promóciókban való részvétel
  • parkolórendszer kezelése a klimatizált parkoló irodából, a pénzszállítókkal, a technikai személyzettel és a biztonsági szolgálattal együttműködve
  • parkolójegyek és -bérletek értékesítése, számlakészítés, adminisztráció vezetése, jelentések, statisztikák készítése
  • pénzkezelés, elszámolások készítése
    Az álláshoz tartozó elvárások:
  • legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • csapatjátékos szemlélet
  • személyes adottságok:
  • udvarias, kedves, ügyfélorientált magatartás
  • pontos, precíz, figyelmet fordít a részletekre
  • rugalmas, türelmes, jó problémamegoldó személyiség
  • igénye van a minőségi munkára
  • büntetlen előélet
  • leinformálható, kérésre referenciákkal rendelkezik
    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • alapfokú angol nyelvtudás előny
  • hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat (min. 1-3 év) előny
  • AZONNALI MUNKAKEZDÉS
    Amit kínálunk:
  • teljes munkaidős foglalkoztatás, folyamatos munkarendben, hétvégén is (vasárnapi bérpótlék), ünnepnapok kivételével
  • változó beosztás az Információs és parkolós munkakörben, 11-12 órás műszakokban
  • olyan kollégát keresünk, aki hajlandó új ismereteket megszerezni és hosszútávra tervez ebben a pozícióban
  • érdekes és kihívást jelentő, felelősségteljes munka
  • munkaruha, védőital
  • modern, fiatalos és inspiráló munkakörnyezet

Kérjük, küldje el jelentkezését az office@addvalgroup.com címre, melyben csatolja fényképes magyar (és angol) nyelvű önéletrajzát, valamint a fizetési elvárását is tartalmazó kísérő levelét.

2020 augusztus 11.

Eladó munkatárs

Csatlakozz Te is a HEAVY TOOLS csapatához az ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONTBAN, ha egy igazán inspiráló, pörgős munkára vágysz, AZONNALI KEZDÉSSEL!

Ha szeretnél PRÉMIUM KATEGÓRIÁS ruházati termékekkel és kiegészítőkkel foglalkozni, emellett van legalább 1 éves tapasztalatod pénztárgép kezelés és értékesítés területén, akkor OLVASS TOVÁBB, MERT RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK!

Miért válassz minket?
Stabil vállalatként velünk valóban HOSSZÚ TÁVON tervezhetsz és lehetőséged van ELŐRELÉPNI.

Munkaidő:
· Előre egyeztetett beosztás szerint, az üzlet nyitva tartásához igazodva, ezáltal tervezhető.

Feladatok:
· A vevők udvarias kiszolgálása, informálása, reklamációk kezelése,
· Üzletbe érkező áruk tételes átvétele, eladótérbe, raktárba történő elhelyezése,
· Az árukészlet folyamatos ellenőrzése és az eladótér feltöltöttségének biztosítása,
· Napi pénztárzárások és egyéb adminisztrációs teendők elvégzése.

A pozícióhoz kapcsolódó elvárások:
· Középfokú végzettség,
· Legalább 1 éves szakmai tapasztalat pénztárgép kezelésben és értékesítésben,
· Rugalmasság, teljesítmény-és vevő orientáltság,
· Jó kommunikációs készség,
· Egyaránt önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előny, ha:
· Dinamikus és kreatív személyiség vagy,
· Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
· Képes vagy a sokrétű, több feladatból álló munkavégzésre,
· Motivált vagy a célok elérésében,
· Fontos számodra a divat és szívesen követed a legújabb trendeket,
· Valamilyen idegen nyelven (angol vagy német) tudsz kommunikálni.

· Stabil vállalati háttér,
· Határozatlan idejű teljes munkaidős munkaviszony,
· Hosszú távú együttműködés előre lépési lehetőséggel,
· Összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség,
· Versenyképes fizetés,
· Teljesítményfüggő extra juttatások.

Köszönjük, ha megtiszteled cégünket bizalmaddal és elküldöd szakmai önéletrajzodat részünkre a hr2@heavytools.com e-mail címre, az alábbi tárgy megjelölésével: Eladó_Allee

Az önéletrajzot és az abban szereplő személyes adatokat az Európai Parlament és Tanács (EU) 2016/679 Rendelet /GDPR/ 6. cikk (1) a) bekezdésében meghatározott jogalappal, a megfelelő munkavállaló kiválasztását elősegítendő rögzítjük, hat hónapig nyilvántartjuk.
Természetesen bármikor kérheted személyes adataid törlését, kérelmed a Társaság adatvédelmi tisztviselőjének vagy személyügyi vezetőjének címezheted a honlapon található email címek egyikén keresztül: https://www.heavytools.hu/kapcsolat/elerhetosegek

hr2@heavytools.com