2017 szeptember 19.

KFC

Szárnyalj velünk!

Főállást keresel vagy rugalmas munkahelyet? Tanulmányaid mellett vagy pályakezdőként szeretnél pénzt keresni? Ha stabil, fix és barátságos légkörű munkahelyre vágysz, csak 5 perc választ el attól, hogy adj magadnak egy esélyt!
Milyen feladatok várnak rád?

Szakács:
Alapanyagok előkészítése
Húsok pácolása, panírozása és sütése
Tisztaság fenntartása
Termékek minőségi ellenőrzése

Csomagoló:
Reggeli termékek készítése
Szendvicsek, burgonya, kukorica és süteménysütés
Munkaterület tisztán tartása
Lejárati idők ellenőrzése

Kasszás:
Pénztárgép kezelése
Rendelés felvétele és termékek ajánlása
Vendégek udvarias, gyors és pontos kiszolgálása
Vendégtér tisztán tartása

Amit kínálunk:
Stabil, bejelentett, hosszútávú munkát
Rugalmas munkaidőt, anyagi függetlenséget
Gyors előrelépési lehetőséget
Versenyképes fizetést + bónuszt + cafeteriát+Jatt
Kedvezményes dolgozói étkezés
25%-os kedvezményt a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban

Várjuk jelentkezésed a 303022@amrest.eu e-mail címen, vagy személyes az étteremben.

2017 szeptember 21.

Éttermi dolgozó

A BURGER KING® a világ második legnagyobb gyorsétterem hálózata több mint 11.000 étteremmel és naponta több, mint 15 millió vásárlóval.
A magyarországi BURGER KING® éttermeket a Fusion Befektetési Zrt. üzemelteti, a Burger King Corporation licensze alapján. Az ALLEE Bevásárlóközpontban található étterembe keresünk munkatársakat a következő pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád:

Vendégek udvarias kiszolgálása
Rendelések felvétele
Ételek, alapanyagok előkészítése
Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztán tartása

Téged keresünk, ha:

Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
Az ápolt, igényes megjelenés fontos neked
Szeretsz csapatban dolgozni
Szeretsz pörögni és vidám, energikus személyiség vagy
Szereted a rendet magad körül

Amit kínálunk Neked:

Határozatlan idejű munkaszerződést, 4-6 vagy 8 órás munkaviszonyban
Rugalmas munkaidőbeosztást
Versenyképes fizetést + cafetéria juttatást
A törvény által előírt 30%-os műszakpótlék helyett 45%-os pótlékot
Automatikus béremelést 3 hónap munkaviszony után
Napi egyszeri étkezést + 20% kedvezményt az étterem kínálatából
Figyelmet, családias légkört
Tréningeket, fejlődést és karrier lehetőséget
Egy életre szóló, a világ bármely pontján hasznosítható munkatapasztalatot
Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

Jelentkezésedet várjuk a vanek.adam@bk.fusionrt.hu címre!