2018 június 18.

Eladó

Alleeban található Mango üzletünkbe teljes és részmunkaidös eladó munkatársakat keresünk.

A legfőbb feladatod a márka image fenntartása és a kiváló vásárlókiszolgálás lesz. Továbbá az üzlet rendben tartásában és a folyamatos árufeltöltésben is részt veszel majd.

Föbb feladataid ezek lesznek:

  • Kedvesen üdvözölni, és segíteni a vásárlókat
  • Az árukészlet ismerete annak érdekében, hogy a vásárlóknak minőségi segítséget nyújthass
  • A napi és havi célforgalmak ismerete, és közreműködés azok elérésének érdekében
  • A vásárlókiszolgálás mindenek előtt
  • Az üzletvezetők által kért feladatok elvégzése
  • Időnként segítségnyújtás a raktárban

Egy olyan motivált csapatjátékost keresünk, aki kíváló kommunikációs készségével, proaktív magatartásával és lelkiismeretes munkájával hozzásegíti az üzletet a targetek eléréséhez, miközben a márka imaget képviseli. Divatszakmában szerzett tapasztalat előnyt jelent a pozíció betöltéséhez.

Ha szeretsz csapatban dolgozni, szeretnél szakmailag fejlödni és egy dinamikusan fejlödö divatmárka részese lenni, akkor ez a Te lehetöséged! Jelentkezz most, és kezdd el építeni karriered a Mangonál!

Küldd el jelentkezésed tda00572@mango.com email cimre!

2018 június 11.

Bolti eladó, tanácsadó

Samsonite

Amikor 1910-ben Jesse Shwayder megalapította a -ot az utazás csak a kiváltságos emberek számára volt elérhető. Ezt a kiváltságot helyezte filozófiája középpontjába, hogy olyan bőröndök, utazótáskák készüljenek a -nál, amelyek a csúcsminőséget képesek ötvözni a kézműves technológiával, és képesek ellenállni az utazás veszélyeinek.
A bőrönd, táska és utazási kiegészítők gyártásában egyedülálló megoldásokat létrehozó nemzetközi vállaltunk keresi kiváltságos, kiemelkedő, sokoldalú, páratlan BOLTI ELADÓ, TANÁCSADÓ kollégáját.

Ha szereted a divatot, jól kommunikálsz, szeretsz csapatban dolgozni, szereted a rugalmas munkaidőt, akkor jelentkezz hozzánk!

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy nemzetközi, fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Családias, barátságos légkör
  • Exkluzív környezet
  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Dolgozói kedvezmények
  • Szakmai tréningek és csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni a szilvia.deakmark@samsonite.com címen lehet.

2018 május 14.

Eladó (ffi/nő)

A SIX és IAM üdvözöl Téged!

Divatos kiegészítők kínálata elérhető áron - ez a víziónk. Egy olyan vízió, melyet már 1990 óta sikeresen valósítunk meg. Sikeres márkáinkkal, a SIX és az I AM márkákkal és saját gyártmányainkkal a világ 53 országában, 20.500 értékesítési felületen vagyunk jelen. A beeline ezzel a divatos ékszerek és kiegészítők legnagyobb nemzetközi kínálója. 4.600 munkatársunk gondoskodik arról, hogy tevékenységünket további országokba és további értékesítési felületekre is kiterjeszthessük, valamint hogy divatos termékkínálatunkat folyamatosan bővíthessük. Szenvedély, felelősség és kölcsönösség jellemzi munkánkat.

Mindenek előtt azonban a siker. Folyamatosan növekszünk. Szeretnél részese lenni csapatunknak? Akkor Téged keresünk!

Budapest - munkaidő teljes és részmunkaidő, 20-30-40 órás munkahét

Feladatköröd:
• az üzlet dekorációjának és áruprezentációjának előírás szerinti kreativ megvalósítása
• vásárlók segítése, tanácsadás
• kasszázás

Profilod:
• kiskereskedelmi végzettség
• dekorálás és áruprezentáció szeretete
• segítőkész, nyitott, kreatív személyiség
• csapatjátékos

Marton Ágnes – agnes.marton@beeline-group.com

2018 május 17.

Teljes- illetve részmunkaidős munkatárs

Szívesen dolgoznál a Humanic csapatában?

Munkatársakat keresünk az Alleeban talalható üzletünkbe teljes illetve részmunkaidőbe való foglalkoztatással.

Ha rajongsz a divatért es a cipőkért, akkor küldd el az önéletrajzod a humanic-hu@lsag.com e-mail címre.