2018 február 19.

Eladó

Az Allee-ban lévő Mayo Chix ruházati üzletünkbe eladót keresünk!

Elvárásaink:
Legyen szakmai tapasztalatod. Légy nyitott és mosolygós személyiség.

Előnyt jelent, de nem feltétel:
Kereskedelmi végzettség és angol nyelvtudás.

Jelentkezni személyesen fényképes önéletrajzzal, vagy az alábbi e-mail címen lehet: Mayo.karrier@gmail.com

2018 február 14.

Teljes munkaidős eladó

A 10 éves magyarországi szülinapját ünneplő
TEZENIS üzleteibe keresünk

Eladót teljes munkaidőben

Mivel telnek majd a napjaid?
napi célok és feladatok követése és teljesítése
az üzletkép és kirakatok kialakítása a visual merchandise szabályok és kereskedelmi szempontok alapján
üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése
adminisztratív feladatok (nyitással és zárással kapcsolatos teendők)
kassza kezelése
részvétel minden munkafolyamatban, ami az üzlet életét érinti

Amit kínálunk:
versenyképes jövedelem, prémiumok
hétvégi pótlékok
kedvezményes kártya cégünk márkáihoz
munkaruha
heti öt nap 8 órás munkanap
fejlődési lehetőség
továbbképzések, tréningek

ha szereted a pörgős munkát
ha szeretsz csapatban dolgozni
ha energikus és pozitív szemlélettel állsz a dolgokhoz
ha szereted a fizetésedben is látni a munkád eredményét
ha a hétvégi munkavégzés sem okoz gondot

Jelentkezni itt tudtok: http://careers.calzedoniagroup.com/en-GB/carriere/invio-cv

2018 február 06.

Eladó

Az osztrák, prémium minőségi lábbeliket gyártó HÖGL cég világszerte sikeresen terjeszkedik, ezért keres teljes munkaidőre eladókat, budapesti üzleteibe.
Az eladó faladata a vásárlókkal törtenő szakszerű és intenzÍv
kapcsolat kiépÍtése, a vevőkör hosszú távú megtartása és
bővítése, a megfelelő márka- és termékbemutatás.

Elvárások

  • Prémium / Luxus cipők vagy
    textÍliák területén szerzett
    eladói tapasztalat
  • Kiváló tanácsadói képesség a
    vevők részére
  • Jó kommunikációs készség,
    csapatszellem és a divat
    iránti érdeklődés
  • ldegen nyelv (német vagy
    angol) ismerete a nemzetközi
    vevőkör kiszolgálásához

Munkatársaink elkötelezettsége jelentős mértékben
hozzájárul a HÖGL minőségi márkanév sikeréhez.
Örülünk, hogy megismerhetjük!

Kérjük pályázatát, képes szakmai önéletrajzát magyar vagy
angol nyelven az alábbi elérhetőségen juttassa el hozzánk:
Dányi Zsanett, Mail: zsanett.danyi@hoegl.com
HÖGL shoe fashion Kft

2018 január 25.

Shop assistant

Levi's

Your task

We are looking for an enthusiastic person who can inspire and lead a team and who enjoys working with people to achieve great results
• Store management to ensure profitability and maximize sales
• Ensure a high standard of customer service in line with company guidelines
• Ensure adequate provisioning of the store and VM standards in accordance with the guidelines
• Effective implementation of company policies and procedures
• Recruiting, hiring and developing a strong sales team
• Promote teamwork to ensure that all activities or processes are carried out to achieve the designated KPIs

Your Profile
• Minimum 2 years of experience in Retail position in the clothing or related field (footwear, accessories, cosmetics).
• Knowledge and interest of the clothing industry and store operations
• Analytical skills (budget management, performance management)
• Excellent customer service and commercial skills
• Willingness and sense for team management and development
• Ability to plan and execute assigned tasks
• Engaging in the role and in the brand
• Good English (spoken and written) and Hungarian communication skills

Interested? Submit your application to the following email address: ddomjan@levi.com

2018 január 24.

Üzleti eladó rész munkaidőben

A Levi's olyan jelentkezőt vár aki:
•legalább 1 év Üzleti eladói tapasztalattal rendelkezik és/ vagy késznek érzi magát a világ legismertebb márkájának a csapatában kihívásokkal szembenézni
•numerikus készség
•pozitív beállítottságú, könnyen teremt kapcsolatot másokkal
•vevőorientált
•proaktív, innovatív
•szereti a mozgalmas munkát, melyet csapatban, a csapatszellemnek megfelelően tud megoldani
•megbízható, figyelmes
•nyitott a divat felé és szeret divatosan öltözködni, figyelemmel kíséri a trendeket
•angol és/vagy más idegen nyelv ismerete előny.
•szabás-varrás jártasság előny.

Amit ajánlani tudunk:
•érdekes munka barátságos környezetben
•jutalékon alapuló, versenyképes fizetési csomag
•a munkába járás költségének támogatása
•egyéb juttatások
•folyamatos továbbképzések

Ha úgy érzed, megfelelsz a fent felsoroltaknak és készen állsz a kihívásokra, küldd el fényképes önéletrajzod
a következő e-mail címre és jeligével:
Jelige: „értékesítő”
E-mail cím: ddomjan@levi.com

2018 január 15.

Eladó (ffi/nő)

A SIX és IAM üdvözöl Téged!

Divatos kiegészítők kínálata elérhető áron - ez a víziónk. Egy olyan vízió, melyet már 1990 óta sikeresen valósítunk meg. Sikeres márkáinkkal, a SIX és az I AM márkákkal és saját gyártmányainkkal a világ 53 országában, 20.500 értékesítési felületen vagyunk jelen. A beeline ezzel a divatos ékszerek és kiegészítők legnagyobb nemzetközi kínálója. 4.600 munkatársunk gondoskodik arról, hogy tevékenységünket további országokba és további értékesítési felületekre is kiterjeszthessük, valamint hogy divatos termékkínálatunkat folyamatosan bővíthessük. Szenvedély, felelősség és kölcsönösség jellemzi munkánkat.

Mindenek előtt azonban a siker. Folyamatosan növekszünk. Szeretnél részese lenni csapatunknak? Akkor Téged keresünk!

Budapest - munkaidő részmunkaidő, 20-30 órás munkahét

Feladatköröd:
· az üzlet dekorációjának és áruprezentációjának előírás szerinti kreativ megvalósítása
· vásárlók segítése, tanácsadás
· kasszázás

Profilod:
· kiskereskedelmi végzettség
· dekorálás és áruprezentáció szeretete
· segítőkész, nyitott, kreatív személyiség
· csapatjátékos

Jelentkezésed várjuk a Marton Ágnes – agnes.marton@beeline-group.com címen.