2018 október 30.

Éttermi dolgozó

Legyél Te is csapattag az Allee BURGER KING®-ben!

Ilyen feladatok várnak Rád:

-Vendégek udvarias kiszolgálása
-Rendelések felvétele
-Ételek, alapanyagok előkészítése
-Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztántartása

Téged keresünk, ha:

-Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
-Az ápolt, igényes megjelenés fontos Neked
-Szeretsz csapatban dolgozni
-Szeretsz pörögni és vidám, energikus személyiség vagy
-Szereted a rendet magad körül

Amit kínálunk Neked:

-Stabil, bejelentett, hosszútávú munkát
-Határozatlan idejű munkaszerződést 4-6 vagy 8 órás munkaviszonyban
-Teljes munkaidő esetén havi nettó 136.800-154.800 Ft közötti kezdő bért
-Cafeteria juttatást, valamint 8 féle bónuszt és jutalmat, köztük hűségjutalmat már 1 év után
-A törvény által előírt 30%-os műszakpótlék helyett 40%-os pótlékot 18 óra után
-Automatikus béremelést 3 hónap munkaviszony után
-Napi étkezési lehetőséget és munkaidőben 50%-os vásárlási kedvezményt
-20%-os kedvezményt minden Burger King étteremben
-Kedvezményes mobilflottát
-Rugalmas munkaidőbeosztást
-Figyelmet, családias légkört
-Tréningeket, gyors karrier lehetőséget

Jelentkezz személyesen az éttermünkben vagy a jelentkezes@burgerking.hu e-mail címen!

2018 szeptember 13.

Eladó teljes munkaidőben

Az osztrák, prémium minőségi lábbeliket gyártó HÖGL cég világszerte sikeresen terjeszkedik, ezért keres TELJES MUNKAIDŐRE ELADÓKAT, BUDAPESTI ÜZLETEIBE.

Az eladó faladata a vásárlókkal történő szakszerű és intenzív
kapcsolat kiépÍtése, a vevőkör hosszú távú megtartása és
bővítése, a megfelelő márka- és termékbemutatás.

Elvárások:

  • Prémium / Luxus cipők vagy textíliák területén szerzett
    eladói tapasztalat
  • Kiváló tanácsadói képesség a vevők részére
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem és a divat
    iránti érdeklődés
  • ldegen nyelv (német vagy angol) ismerete a nemzetközi
    vevőkör kiszolgálásához
    Munkatársaink elkötelezettsége jelentős mértékben
    hozzájárul a HÖGL minőségi márkanév sikeréhez.
    Örülünk, hogy megismerhetjük!

Kérjük pályázatát, képes szakmai önéletrajzát magyar vagy
angol nyelven az alábbi elérhetőségen juttassa el hozzánk:
Dányi Zsanett, Mail: zsanett.danyi@hoegl.com
HÖGL shoe fashion Kft

2018 szeptember 14.

SZEZONÁLIS ÉRTÉKESÍTŐ

SZENVEDÉLYESEN ÉRDEKLŐDSZ A DIVAT VILÁGA IRÁNT?
TUDOD HOGYAN KELL MAGAS SZINTŰ VEVŐKISZOLGÁLÁST NYÚJTANI?
AKKOR CSATLAKOZZ A SWAROVSKI CSAPATÁHOZ, MINT

SZEZONÁLIS ÉRTÉKESÍTŐ (n/f)

Helyszín: Budapest

AMIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK

Bepillantást nyerhetsz a divat, az ékszerek és a kiegészítők csillogó világába. A Swarovski termékek nagyköveteként feladatod lesz, hogy első osztályú vásárlói élményt nyújts.

AMIT VÁRUNK TŐLED

Téged keresünk, ha határozott személyiséged mellé kifinomult modor és divatérzék is párosul. Ideális esetben már rendelkezel kereskedelmi tapasztalattal és angol nyelvtudással - más nyelvek ismerete további előnyt jelenthet számodra. Ha mindezek mellett még lelkesedsz is a Swarovski márka iránt és megvannak benned a pozícióhoz szükséges képességek és gondolkodásmód, akkor Te lehetsz a megfelelő jelölt.
A munkaidő érinti a hétvégéket és az ünnepnapokat is, ezért fontos, hogy rugalmas légy.

MAGADRA ISMERSZ?

Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz online a https://www.swarovskigroup.com/S/careers/Careers_Job_Details.en.htmljobId=10007.548991&country=PL&language=en&title=seasonal-sales-consultant-budapest oldalon az önéletrajzod elküldésével.